facebook twitter instagram whatsapp
ErişilebilirlikButonu
Duyurular

Aliağa, Bergama ve Menemen ilçelerinde sadece 444 40 35 nolu telefon numaramız hizmete devam etmektedir.

Hakkımızda görsel
HAKKIMIZDA

İzmir Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanlığına bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü hemşehrilerimize güler yüzlü, misafirperver, çözüm odaklı profesyonel anlayışla hizmet vermeyi, Belediyemiz ile hemşehrilerimiz arasında köprü oluşturarak, hızlı ve güvenilir iletişim kurmayı hedeflemektedir. Bu kapsamda; aşağıda belirtilen görevlerin yerine getirilmesi Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğünün yetki ve sorumluluğu dahilindedir.

BAŞVURUN, YÖNETİME ORTAK OLUN!

HİZMETLERİMİZ

Hızlı, güleryüzlü ve güvenilir iletişim için buradayız. Çünkü, alanında yetkin personelimizle başvurularınızı almak için sizi bekliyoruz. İşlemlerinizin yapılmasını beklerken size evinizin rahatlığını sunuyoruz. Başvurunuzun takibini yapıyor, sizlerle yeniden görüşmek için sabırsızlanıyoruz. İzmir için yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı anlatmak bize mutluluk veriyor.

Hizmetlerimiz görsel
Faaliyetler görsel
FAALİYETLER

E-posta, web adresi, sosyal medya, faks ve mektup aracılığı ile bize ulaştırdığınız başvuruları kayıt altına alıyor, birimlerden ilgili yanıt geldiğinde en kısa sürede sizlere geri dönüş yapıyoruz.