Twitter Şikayettwitter.com/izmirhim

ErişilebilirlikButonu
Duyurular
Hakkımızda görsel
HAKKIMIZDA

İzmir Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanlığına bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü hemşehrilerimize güler yüzlü, misafirperver, çözüm odaklı profesyonel anlayışla hizmet vermeyi, Belediyemiz ile hemşehrilerimiz arasında köprü oluşturarak, hızlı ve güvenilir iletişim kurmayı hedeflemektedir. Bu kapsamda; aşağıda belirtilen görevlerin yerine getirilmesi Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğünün yetki ve sorumluluğu dahilindedir.

ŞİKAYET ve ÖNERİLERİNİZLE

HİZMETİNİZDEYİZ

HİZMETLERİMİZ

Hızlı, güleryüzlü ve güvenilir iletişim için buradayız. Çünkü, alanında yetkin personelimizle başvurularınızı almak için sizi bekliyoruz. İşlemlerinizin yapılmasını beklerken size evinizin rahatlığını sunuyoruz. Başvurunuzun takibini yapıyor, sizlerle yeniden görüşmek için sabırsızlanıyoruz. İzmir için yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı anlatmak bize mutluluk veriyor.

Hizmetlerimiz görsel
Faaliyetler görsel
FAALİYETLER

E-posta, web adresi, sosyal medya, faks ve mektup aracılığı ile bize ulaştırdığınız başvuruları kayıt altına alıyor, birimlerden ilgili yanıt geldiğinde en kısa sürede sizlere geri dönüş yapıyoruz.

Sıkça sorulan sorular görsel
SIKÇA SORULAN SORULAR

Mimar Sinan Mahallesi, Kültürpark Fuar içi yolu (Eski Universiade binası) No:9/20 Konak / İZMİR
HİM ALO 153 E-posta: him@izmir.bel.tr

"Aliağa, Bergama ve Menemen ilçeleri için 444 40 35 numaralı hattımız hizmete devam etmektedir."

İzmir Büyükşehir belediyesi internet sitesi
Android Uygulaması Iphone Uygulaması